- Balení
- sale
600
Víčko z cukrové třtiny pro misky o objemu 175 ml a 235 ml. Díky čtyřem vestavěným záklopkám jsou ideální volbou, která zabraňuje kapání a vytečení a zajišťuje 100% spokojenost při odběru.
Accesories
Ver más artículos de:
Popis: Víčko z Cukrové Třtiny Bílá. Kompatibilní s miskami o objemu 710 a 1360 ml. Je vyrobena z vlákna cukrové třtiny, zcela kompostovatelného a biologicky odbouratelného materiálu. Vhodná pro styk s potravinami.
Jsou také stohovatelné a vhodné do mikrovlnné trouby.
Tato biologicky rozložitelná a kompostovatelná miska je vyrobena z obnovitelných rostlinných materiálů v souladu s normou EN 13432.
Je kompatibilní s výrobky, které najdete v části Příslušenství ve spodní části.
Barva: Bílá.
Materiál: Cukrová třtina.
Měření: Kompatibilní s miskami o objemu 175 a 235 ml.
Prezentace: Balení 600 Ks.
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celkové Rozměry | 25x25cm |
| Materiál | Cukrová třtina |
| Nějaký Balíček | Víčko |
| Použití | Odnést |
| Průměr | Ø 11cm |
| Tvar | Kulatá |
| Výška | 1,4 cm |
| Šířka | 11 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 48183000 |
| Mikrovlnná trouba | Ano |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Nádobí |
| Cena za | 600 |