- Pakiet
2000
Pojemnik na sos PLA przezroczysty 60ml Ø7x2,5cm, idealny do przechowywania zimnych sosów. Odpowiednie do usług cateringowych, na wynos, do szkół, na imprezy, przyjęcia i do samoobsługi.
Pokrywa nie jest dołączona. Można je znaleźć w akcesoriach.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Per gli alimenti freddi, Adatto per temperature da -18ºC a 40ºC.
100% rinnovabile al 100%, Realizzato in PLA, è in plastica di origine vegetale, sono robusti e durevoli come i tradizionali.
Certificato per il compost da BPI e conforme alla norma ASTM D6400.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø7cm |
| Design | Ciesz się |
| Materiał | Skrobia zbożowa (PLA) |
| Całkowita Pojemność | 60 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 2000 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi