Misky z Cukrové Třtiny Bagasové Přírodní Nudle 710ml 50 (Ks)
Ver más artículos de:
| Barva | Přírodní |
|---|---|
| Celkové Rozměry | Ø19,5cm |
| Design | Easy |
| Materiál | Cukrová třtina |
| Nějaký Balíček | Miska |
| Celková Kapacita | 710ml |
| Horní průměr | 19,5 cm |
| Tvar | Kulatá |
| Šířka | 19,5 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 39241000 |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Nádobí |
| Cena za | 50 |