Suikerriet kom Bagasse Noodle Naturel 710ml (50 stuks)
Zie meer producten van:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø19,5cm |
| Ontwerp | Easy |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 710ml |
| Bovenste diameter | 19,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 19,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |