Misky z Cukrové Třtiny Bagasové Bílý 235ml 50 (Ks)
Accesories
Ver más artículos de:
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celkové Rozměry | 235 ml |
| Materiál | Cukrová třtina |
| Nějaký Balíček | Miska |
| Celková Kapacita | 235 ml |
| Horní průměr | 11 cm |
| Tvar | Kulatá |
| Šířka | 11 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 39241000 |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Nádobí |
| Cena za | 50 |
Recenze produktu / Otázky a odpovědi