Vylepšete své jídlo a dodejte mu zvláštní nádech pomocí této misky z cukrové třtiny. Nabídněte svým zákazníkům profesionální a úhledný servis tím, že do ní vložíte buď jídlo, nebo jakýkoli druh omáčky, a užijte si dobré jídlo beze skvrn a nepořádku!
Najděte si kompatibilní víka v příslušenství výrobků a objevte nejefektivnější způsob servírování vašich pochoutek.
Accesories
Ver más artículos de:
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celkové Rozměry | 175 ml |
| Materiál | Cukrová třtina |
| Nějaký Balíček | Miska |
| Celková Kapacita | 175 ml |
| Horní průměr | 11 cm |
| Tvar | Kulatá |
| Šířka | 11 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 39241000 |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Nádobí |
| Cena za | 50 |
Recenze produktu / Otázky a odpovědi