Transparante PLA composteerbare pot, 940ml. Ideaal voor catering, afhaalmaaltijden, scholen, evenementen, feesten en zelfbediening.
Deksel niet inbegrepen. Kan worden gevonden in Accessoires.
Cena Dotyczy Opakowania po 50 Sztuk.
Zie meer producten van:
For cold food, Suitable from -18ºC to 40ºC.
100% renewable, Made of PLA, is plastic of vegetable origin, are strong and durable like traditional.
Certified for compost by BPI and comply with ASTM D6400.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø12cm |
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Tarrinas Almidón de Maíz PLA |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Totale Capaciteit | 940 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 12 cm |
| Vorm | Concave |
| Breedte | 12 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |