- Pakiet
400
Miska Biała z Trzciny Cukrowej na Noodle 470ml.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø19,5cm |
| Design | Easy |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Całkowita Pojemność | 470 ml |
| Średnica | 19,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 400 |