- Balení
400
Misky z Cukrové Třtiny Bagasové Nudle Bílý 470ml 400 (Ks)
Accesories
Ver más artículos de:
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celkové Rozměry | Ø19,5cm |
| Design | Easy |
| Materiál | Cukrová třtina |
| Nějaký Balíček | Miska |
| Celková Kapacita | 470 ml |
| Průměr | 19,5 cm |
| Tvar | Kulatá |
| Výška | 5 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 39241000 |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Nádobí |
| Cena za | 400 |