- Pakiet
500
Przezroczysty słoik kompostowalny z PLA, 470ml. Idealne do cateringu, na wynos, do szkół, na imprezy, przyjęcia i do samoobsługi.
Pokrywa nie jest dołączona. Można je znaleźć w akcesoriach.
Cena Dotyczy Skrzynki 500 Sztuk. 10 Opakowań po 50 Sztuk.
Ver más artículos de:
Per gli alimenti freddi, Adatto per temperature da -18ºC a 40ºC.
100% rinnovabile al 100%, Realizzato in PLA, è in plastica di origine vegetale, sono robusti e durevoli come i tradizionali.
Certificato per il compost da BPI e conforme alla norma ASTM D6400.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø12cm |
| Design | Round |
| Materiał | Skrobia zbożowa (PLA) |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 470 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 12 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 500 |