Talerz Kwadratowy Biały z Trzciny Cukrowej 15x15 cm (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 15x15cm |
| Design | Catering |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 15 cm |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Długość | 15 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi