Kartonový kelímek o objemu 290 ml vyrobený ze 100% papíru z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem. Jsou ekologickým a univerzálním řešením pro konzumaci nejrůznějších nápojů.
Ver más artículos de:
Popis: 100% kartonový kelímek bez plastů, ideální na horké i studené nápoje. Vyrobeno z celulózy z dřevěných vláken vytěžených v udržitelných lesích. Tento biologicky rozložitelný kelímek je vyroben z obnovitelných rostlinných materiálů. Jedná se o 100% papírový kelímek, který podporuje péči o životní prostředí a udržitelnost.
Aplikace: Jednorázový kelímek určený ke konzumaci teplých a studených nápojů. Tento šálek se obvykle používá na jídlo s sebou.
Známý také jako papírový kelímek na kávu.
Barva: Zelený.
Materiál: lepenka.
Měření:
Horní průměr: 9 cm.
Výška: 9,2 cm.
Dolní průměr: 5,5 cm.
Kapacita: přibližně 9 Oz / 250 ml.
Prezentace: Balení po 20 Ks.
| Barva | Zelená |
|---|---|
| Celkové Rozměry | Ø8cm |
| Materiál | Papír + PE |
| Nějaký Balíček | Papírový Kelímek |
| Použití |
Odnést Studené a teplé nápoje |
| Celková Kapacita | 270 ml |
| Certifikáty | Kontakt s potravinami |
| Horní průměr | 8 cm |
| Tvar | Válec |
| Výška | 9,00 cm |
| Kompostovatelný | Ne |
| Zmrazení | Ne |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Gramáž | 250 g/m² |
| Tradiční trouba | Ne |
| Mikrovlnná trouba | Ne |
| Recyklovatelné | Ano |
| Znovu použitelný | Ne |
| Typ | Nádobí |
| Maximun Use Temperature | 90ºC |
| Minimální teplota použití | -40ºC |
| Cena za | 20 |
Recenze produktu / Otázky a odpovědi