Kartonnen beker van 290 ml gemaakt van 100% papier uit duurzaam beheerde bossen. Ze zijn een milieuvriendelijke en veelzijdige oplossing voor het consumeren van een grote verscheidenheid aan dranken.
Zie meer producten van:
Beschrijving: 100% plasticvrije kartonnen beker, ideaal voor warme of koude dranken. Gemaakt van cellulose uit houtvezels geoogst uit duurzame bossen. Deze biologisch afbreekbare beker is gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen. Het is een 100% papieren beker, die zorg en respect voor het milieu en duurzaamheid bevordert.
Toepassingen: Wegwerpbeker voor de consumptie van warme en koude dranken. Deze beker wordt meestal gebruikt om mee te nemen.
Ook bekend als een papieren koffiebekertje.
Kleur: Groen.
Materiaal: kartonnen.
Metingen:
Bovenste diameter: 9 cm.
Hoogte: 9,2 cm.
Onderste diameter: 5,5 cm.
Inhoud: ca. 9 Oz / 250 ml.
Presentatie: Verpackking van 20 Stuks.
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø8cm |
| Materiaal | Papier + PE |
| Producttype | Papieren Bekers |
| Toepassingen |
Bebidas Frías y Calientes Take Away |
| Totale Capaciteit | 270 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,00 cm |
| Composteerbaar | Nee |
| Congelación | Nee |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 250 g/m² |
| Traditionele Oven | Nee |
| Microgolf | No |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Nee |
| Type | Servies |
| Temperatura mínima uso |
-40ºC 90ºC |
| Prijs voor | 20 |
Productrecensies / vraag en antwoord