- Nové
- sale
50použití
Plastový distanční stojánek do pizza krabic 30mm (100 Ks)
Cena je za Balení 100 Ks.
Ver más artículos de:
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celkové Rozměry | Ø3,8cm |
| Design | Pizza |
| Materiál | PP (Polypropylen) |
| Nějaký Balíček | Mesitas para pizza |
| Použití | Odnést |
| Certifikáty | Kontakt s potravinami |
| Průměr | 3,8cm |
| Horní průměr | 4,8 cm |
| Tvar | Kulatá |
| Výška | 3,80 cm |
| Šířka | 4,80 cm |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Délka | 4,80 cm |
| Mikrovlnná trouba | Ano |
| Recyklovatelné | Ano |
| Nepromazatelné | Ano |
| Znovu použitelný | Ne |
| Cena za | 100 |