- Nieuw
- sale
50uses
Plastic Dekselsteun voor Pizza 30mm (100 stuks)
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø3,8cm |
| Ontwerp | Pizza |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Mesitas para pizza |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 3,8cm |
| Bovenste diameter | 4,8 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 3,80 cm |
| Breedte | 4,80 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Lang | 4,80 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Herbruikbaar | Nee |
| Prijs voor | 100 |