Obaly Sendvič PLA 16,5x11,0x7,5 cm 125 (Ks)
Ver más artículos de:
| Barva | Průhledná |
|---|---|
| Celkové Rozměry | 16,5x11x7,5cm |
| Materiál | Kukuřičný škrob (PLA) |
| Nějaký Balíček | Envases para Sandwich |
| Certifikáty | Kontakt s potravinami |
| Tvar | Trojúhelníkový |
| Výška | 7,5 cm |
| Šířka | 11 cm |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 39241000 |
| Délka | 16,5 cm |
| Cena za | 125 |
Recenze produktu / Otázky a odpovědi