- Balení
1800
Víčko na Misky z Cukrové Třtiny Bagasové Bílá 120ml 1800 (Ks)
Accesories
Ver más artículos de:
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celkové Rozměry | Ø7cm |
| Materiál | Cukrová třtina |
| Nějaký Balíček | Víčko |
| Celková Kapacita | 120ml |
| Průměr | 7,5 cm |
| Tvar | Kulatá |
| Šířka | 7,5 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 39241000 |
| Mikrovlnná trouba | Ano |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Obal |
| Cena za | 1800 |