- Pakket
1800
Suikerriet Deksel Container Bagasse wit 120ml (1800 stuks)
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7cm |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 120ml |
| Diameter | 7,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 7,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 1800 |