- Balení
400
Misky z Cukrové Třtiny Bagasové Bílý 940ml 400 (Ks)
100% Biologicky Odbouratelný, Kompostovatelný a Recyklovatelný.
Vhodné do Mikrovlnné Trouby.
Cena je za Balení 50 Ks.
Accesories
Ver más artículos de:
Dimensions:
- Upper diameter: Ø19,5 cm
- Lower diameter: Ø9 cm
- Height: 5 cm
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celkové Rozměry | Ø19,5cm |
| Design | Bio Compost |
| Materiál | Cukrová třtina |
| Nějaký Balíček | Miska |
| Celková Kapacita | 940 ml |
| Nižší průměr | 9 cm |
| Horní průměr | 19,5 cm |
| Tvar | Kulatá |
| Výška | 5,8 cm |
| Šířka | 19,5 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 39241000 |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Nádobí |
| Cena za | 400 |