- Balení
800
Misky z Cukrové Třtiny Bagasové Bílý 355ml 800 (Ks)
Accesories
Ver más artículos de:
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celkové Rozměry | 355 ml |
| Materiál | Cukrová třtina |
| Nějaký Balíček | Miska |
| Celková Kapacita | 355 ml |
| Průměr | 15,5 cm |
| Tvar | Kulatá |
| Výška | 4 cm |
| Šířka | 15,5 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 39241000 |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Nádobí |
| Cena za | 800 |
Recenze produktu / Otázky a odpovědi