- Pakket
800
Suikerriet kom Bagasse wit 355ml (800 stuks)
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 355 ml |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 355 ml |
| Diameter | 15,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | 15,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 800 |
Productrecensies / vraag en antwoord