Ekologické Obaly Bílý 470ml 18,0x12,0x4,0 cm 50 (Ks)
Accesories
Ver más artículos de:
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celkové Rozměry | 470 ml |
| Design | Be Eco! |
| Materiál | Cukrová třtina |
| Nějaký Balíček | Envases Rectangulares de Caña de Azúcar |
| Celková Kapacita | 470 ml |
| Certifikáty | Kontakt s potravinami |
| Tvar | Obdélníkový |
| Výška | 4 cm |
| Šířka | 12 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 39241000 |
| Délka | 18 cm |
| Mikrovlnná trouba | Ano |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Obal |
| Cena za | 50 |