Pojemniki Ekologiczne Białe 470ml 18,0x12,0x4,0cm.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 470 ml |
| Design | Be Eco! |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Całkowita Pojemność | 470 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 18 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |