- Pakiet
200
Pojemniki Kompostowanie PLA z Pokrywką 1420ml (200 Sztuk)
Ver más artículos de:
Per gli alimenti freddi, Adatto per temperature da -18ºC a 40ºC.
100% rinnovabile al 100%, Realizzato in PLA, è in plastica di origine vegetale, sono robusti e durevoli come i tradizionali.
Certificato per il compost da BPI e conforme alla norma ASTM D6400.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 22x18cm |
| Design | Smakosz |
| Materiał | Skrobia zbożowa (PLA) |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 1420 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 22 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 200 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi