Pojemniki Kompostowanie PLA z Pokrywką 1420ml (50 Sztuk)
Ver más artículos de:
For cold food, Suitable from -18ºC to 40ºC.
100% renewable, Made of PLA, is plastic of vegetable origin, are strong and durable like traditional.
Certified for compost by BPI and comply with ASTM D6400.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 22x18cm |
| Design | Smakosz |
| Materiał | Skrobia zbożowa (PLA) |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 1420 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 32 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi