Misk na Omáčky PLA Průhledný 120ml Ø7x5cm, ideal für die Aufbewahrung von kalten Saucen. Ideální pro catering, take away, školy, akce, večírky a samoobsluhu.
Víko není součástí dodávky. Najdete ji v sekci Příslušenství.
Cena je za Balení 100 Ks.
Accesories
Ver más artículos de:
For cold food, Suitable from -18ºC to 40ºC.
100% renewable, Made of PLA, is plastic of vegetable origin, are strong and durable like traditional.
Certified for compost by BPI and comply with ASTM D6400.
| Barva | Průhledná |
|---|---|
| Celkové Rozměry | Ø7cm |
| Design | Užívat si |
| Materiál | Kukuřičný škrob (PLA) |
| Nějaký Balíček | Tarrinas Almidón de Maíz PLA |
| Celková Kapacita | 120ml |
| Certifikáty | Kontakt s potravinami |
| Horní průměr | 7 cm |
| Tvar | Konkávní |
| Výška | 4,60 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 39241000 |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Obal |
| Cena za | 100 |
Recenze produktu / Otázky a odpovědi