Víčko pro kompostovatelnou sklenici z PLA o objemu 60, 88 a 120 ml a 940 ml. Ideální pro uchovávání nejrůznějších studených potravin.
Cena je za Balení 100 Ks.
Accesories
Ver más artículos de:
For cold food, Suitable from -18ºC to 40ºC.
100% renewable, Made of PLA, is plastic of vegetable origin, are strong and durable like traditional.
Certified for compost by BPI and comply with ASTM D6400.
| Barva | Průhledná |
|---|---|
| Celkové Rozměry | Ø7cm |
| Materiál | Kukuřičný škrob (PLA) |
| Nějaký Balíček | Víčko |
| Celková Kapacita | 120ml |
| Certifikáty | Kontakt s potravinami |
| Průměr | Ø7cm |
| Tvar | Konkávní |
| Šířka | 7 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 39241000 |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Obal |
| Cena za | 100 |
Recenze produktu / Otázky a odpovědi