Portie beker PLA transparant 120ml Ø7x5cm, ideaal voor het bewaren van koude sauzen. Geschikt voor cateringdiensten, afhaalmaaltijden, scholen, evenementen, feesten en zelfbediening
Deksel niet inbegrepen. Kan worden gevonden in Accessoires.
Cena Dotyczy Opakowania po 100 Sztuk.
Accessoires
Zie meer producten van:
For cold food, Suitable from -18ºC to 40ºC.
100% renewable, Made of PLA, is plastic of vegetable origin, are strong and durable like traditional.
Certified for compost by BPI and comply with ASTM D6400.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7cm |
| Ontwerp | Enjoy |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Tarrinas Almidón de Maíz PLA |
| Totale Capaciteit | 120ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 4,60 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord