- Balení
1000
Talíř Hranatý z Cukrové Třtiny Bílý 15x15 cm 1000 (Ks).
Cena je za Krabici 1000 Ks.
Ver más artículos de:
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celkové Rozměry | 15x15cm |
| Design | Catering |
| Materiál | Cukrová třtina |
| Nějaký Balíček | Talíř |
| Použití | Restaurace a stravování |
| Certifikáty | Kontakt s potravinami |
| Tvar | Náměstí |
| Výška | 1,2 cm |
| Šířka | 15 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 12129920 |
| Délka | 15 cm |
| Mikrovlnná trouba | Ano |
| Recyklovatelné | K vyplnění |
| Typ | Nádobí |
| Cena za | 1000 |
Recenze produktu / Otázky a odpovědi