- Balení
320
Podnos z Cukrové Třtiny Bílý 280x200mm.
Ver más artículos de:
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celkové Rozměry | 28x22cm |
| Design | Catering |
| Materiál | Cukrová třtina |
| Nějaký Balíček | Talíř |
| Použití | Restaurace a stravování |
| Tvar | Obdélníkový |
| Výška | 1,5 cm |
| Šířka | 20 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 12129920 |
| Délka | 28 cm |
| Mikrovlnná trouba | Ano |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Nádobí |
| Cena za | 320 |
Recenze produktu / Otázky a odpovědi