- Pakket
- sale
400
Plastic Deksel RPET transparant voor Kom 710,940 ml (400 stuks)
Ontdek de compatibele potten in de productaccessoires.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø19,5cm |
| Materiaal | rPET |
| Producttype | Deksel |
| Diameter | 19,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 19,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 400 |