- Balení
- sale
400
Průhledný Víčko na Misky PET 710 a 940ml 400 (Ks)
Objevte jeho kompatibilní nádoby v příslušenství výrobků.
Accesories
Ver más artículos de:
| Barva | Průhledná |
|---|---|
| Celkové Rozměry | Ø19,5cm |
| Materiál | rPET |
| Nějaký Balíček | Víčko |
| Průměr | 19,5 cm |
| Tvar | Kulatá |
| Šířka | 19,5 cm |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 39241000 |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Nádobí |
| Cena za | 400 |