- Pakket
- laatste items
250
Plastic Hinged Deli Container OPS "StayLock" Clear 2240ml (250 Units)
De prijs is voor een pak van 250 stuks.
2 Bags 125 Units for Box.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 2240 ml |
| Ontwerp | StayLock |
| Materiaal | OPS (Polystyreen) |
| Producttype | Envases Bisagra Caliente OPS |
| Totale Capaciteit | 2240 ml |
| Hoogte | 9,2 cm |
| Breedte | 11,4 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 21,6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 250 |