- Pack
- last units
250
Plastic Hinged Deli Container OPS "StayLock" Clear 2240ml (250 Units)
The price is for a pack of 250 Units
2 Bags 125 Units for Box.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 2240 ml |
| Design | StayLock |
| Material | OPS (Polystyrene) |
| Product type | Envases Bisagra Caliente OPS |
| Total Capacity | 2240 ml |
| Height | 9,2 cm |
| Width | 11,4 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 21,6 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 250 |