Suikerriet Klassiek kom Bagasse wit 355ml, Ø6x3cm.
100% Biodegradable, compostable and recyclable.
Suitable for the microwave.
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 355 ml |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 355 ml |
| Diameter | 16 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 16 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord