- Pakket
500
Mini ovaal biologisch afbreekbaar schaaltje gemaakt van suikerriet 350ml in wit.
De prijs is voor de Doos van 500 stuks. 10 Pakjes van 50 stuks.
Zie meer producten van:
Beschrijving:
Biologisch afbreekbaar vierkant mini schaaltje gemaakt van suikerriet met een inhoud van 350ml en in witte kleur. Het materiaal van het product doet niets af aan de smaak van de inhoud en houdt deze steeds vers. Deze kom is gecertificeerd volgens de OK compostnorm EN13432.
Toepassingen:
Ideaal voor het serveren van zowel warme als koude gerechten op proeverijen, caterings of verfijnde evenementen.
Kleur:
Wit.
Materiaal:
Suikerriet of bagasse.
Metingen:
Lengte: 10,7 cm.
Breedte: 13 cm.
Hoogte: 9,1 cm.
Capaciteit:
350ml.
Presentatie: Doos van 500 stuks. 10 Pakjes van 50 stuks.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 13x10,7cm |
| Ontwerp | BIO |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 350 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte | 9.1 cm |
| Breedte | 10,7 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Lang | 13 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Mond lengte | 11 cm |
| Prijs voor | 500 |