- Pakiet
400
Miski Trzciny Cukrowej Bagasse Białe 1360ml.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø19,5cm |
| Design | Bio Compost |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Całkowita Pojemność | 1360 ml |
| Dolna średnica | 9 cm |
| Górna średnica | 19,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 7,7 cm |
| Szerokość | 19,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 400 |