- Pakiet
1800
Miski Trzciny Cukrowej Bagasse Białe 175ml.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 175 ml |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Całkowita Pojemność | 175 ml |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1800 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi