Wzbogać swoje jedzenie i nadaj mu wyjątkowy charakter dzięki tej misce wykonanej z trzciny cukrowej. Zaoferuj swoim klientom profesjonalną i schludną obsługę, wprowadzając jedzenie lub dowolny rodzaj sosu, ciesz się dobrym posiłkiem bez plam i bałaganu!
Znajdź kompatybilne pokrywki w akcesoriach do produktów i odkryj najbardziej efektywny sposób serwowania swoich przysmaków.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 175 ml |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Całkowita Pojemność | 175 ml |
| Górna średnica | 11 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Szerokość | 11 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi