- Nowy
- Pakiet
- sale
50użyć
1000
Podpórki do Pizzy 30mm (100 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 100 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø3,8cm |
| Design | Pizza |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Na Wynos |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 3,8cm |
| Górna średnica | 4,8 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 3,80 cm |
| Szerokość | 4,80 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Długość | 4,80 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Nie |
| Cena za | 1000 |