- Pakket
5000
Deksel voor composteerbare pot van PLA van 30 ml. Ideaal om koude sauzen in te bewaren.
De prijs is voor de Doos van 5.000 Stuks. 25 Pakjes van 200 Stuks.
Accessoires
Zie meer producten van:
For cold food, Suitable from -18ºC to 40ºC.
200% renewable, Made of PLA, is plastic of vegetable origin, are strong and durable like traditional.
Certified for compost by BPI and comply with ASTM D6400.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø4,5cm |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Deksel |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 4,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 4,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 11081200 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 5000 |