- sale
Plastic Lid RPET Clear for Sugarcane Bowl Bagasse 710 y 940ml.
Discover its compatible containers in product accessories.
Accesories
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø19,5cm |
| Material | rPET |
| Product type | Lid |
| Diameter | 19,5 cm |
| Shape | Round |
| Width | 19,5 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 50 |