Talíř z Cukrové Třtiny Bílý Ø15,5 cm 50 (Ks).
Cena je za Balení 50 Ks.
Ver más artículos de:
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celkové Rozměry | Ø15,5cm |
| Design | Classic |
| Materiál | Cukrová třtina |
| Nějaký Balíček | Talíř |
| Použití | Restaurace a stravování |
| Certifikáty | Kontakt s potravinami |
| Průměr | 15,5 cm |
| Tvar | Kulatá |
| Šířka | 15,5 cm |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 48236910 |
| Mikrovlnná trouba | Ano |
| Typ | Nádobí |
| Cena za | 50 |
Recenze produktu / Otázky a odpovědi