Suikerriet bord wit Ø15,5cm (50 stuks).
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø15,5cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 15,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 15,5 cm |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Microgolf | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord