Talerz Biały z Trzciny Cukrowej Ø15,5 cm (50 Sztuk).
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø15,5cm |
| Design | Classic |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 15,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Szerokość | 15,5 cm |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi