Verfraai je eten en geef het een speciaal tintje met deze kom gemaakt van suikerriet. Bied je klanten een professionele en nette service door er voedsel of een saus in te doen, geniet van een goede maaltijd zonder vlekken of geknoei!
Vind je compatibele deksels in de productaccessoires en ontdek de meest efficiënte manier om je lekkernijen te serveren.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 175 ml |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 175 ml |
| Bovenste diameter | 11 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 11 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord