Wieczko do pojemników kompostowalne z PLA o pojemności 60, 88 i 120ml oraz 940ml. Ideální k uchovávání studených omáček.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Per gli alimenti freddi, Adatto per temperature da -18ºC a 40ºC.
100% rinnovabile al 100%, Realizzato in PLA, è in plastica di origine vegetale, sono robusti e durevoli come i tradizionali.
Certificato per il compost da BPI e conforme alla norma ASTM D6400.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø7cm |
| Materiał | Skrobia zbożowa (PLA) |
| Całkowita Pojemność | 120ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø7cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Szerokość | 7 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi