- Balení
2500
Miska z Cukrové Třtiny Bagasové Bílá 60ml 2500 (Ks)
Accesories
Ver más artículos de:
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celkové Rozměry | Ø7cm |
| Materiál | Cukrová třtina |
| Nějaký Balíček | Tarrinas Caña de Azúcar |
| Použití | Odnést |
| Celková Kapacita | 60 ml |
| Certifikáty | Kontakt s potravinami |
| Tvar | Kulatá |
| Výška | 3 cm |
| Šířka | 7 cm |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kompostovatelný | Ano |
| Kontakt s potravinami | Ano |
| Jednorázový | Ano |
| Rodina | Monouso |
| Vnitrostátní | 39241000 |
| Mikrovlnná trouba | Ano |
| Recyklovatelné | Ano |
| Typ | Obal |
| Cena za | 2500 |
Recenze produktu / Otázky a odpovědi