- Pakket
2500
Suikerriet Container Bagasse wit 60ml (2500 stuks)
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7cm |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Tarrinas Caña de Azúcar |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 60 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 2500 |
Productrecensies / vraag en antwoord