- Pakiet
2500
Pojemnik na Sosy Biały z Trzciny Cukrowej 60ml.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø7cm |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 60 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 2500 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi